Nejnovější recenze ze sekce Kávoviny a náhražky kávy

BioNebio Čas čekanky 100 g

BioNebio Čas čekanky 100 g

Ověřený zákazník Dům bylinek Jirka L.

Přidáno: 19. srpna 2023

Zakoupeno v Dům bylinek

• Výborná instantní káva z čekanky bez kofeinu s lahodnou chutí

Doporučuji všem, kteří normálně klasickou kávu nemusí,
je lahodná bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Reakce značky BioNebio

Děkujeme za Vaši recenzi a máme radost, že Vám Čas čekanky chutná.

Ověřený zákazník WUGI Ověřený zákazník

• Nostalgická vzpomínka na prarodiče

Ověřený zákazník WUGI Monika

Přidáno: 13. srpna 2023

Zakoupeno v WUGI

• Výborná chuť, za studena úžasný osvěžující nápoj. Vřele doporučuji!!!
  • perfektní na led s mlékem

Lima Yannoh ORIGINAL kávovinový nápoj BIO 1 kg

Lima Yannoh ORIGINAL kávovinový nápoj BIO 1 kg

Ověřený zákazník NATURÁLEK Standa

Přidáno: 9. srpna 2023

Zakoupeno v NATURÁLEK

Bezva nápoj namísto kávy....Mamka díky tomuto nápoji ukončila třicetiletou závislost na kávě, já osmiletou... :-)

Ověřený zákazník GOODIE Anežka

dobrý

Ověřený zákazník Grizly Blanka Vávrová

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Grizly

Levnější než arabika. Nejsme znalci, takže mícháme s arabikou a používáme překapávač s filtrem. Nám vyhovuje.

Ověřený zákazník Lékárna.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. července 2023

Zakoupeno v Lékárna.cz

Dobrota sama, novinka. Chuťovka.

Goodie MINI Coffree pampeliškový kávovinový nápoj 25 g

Goodie MINI Coffree pampeliškový kávovinový nápoj 25 g

Ověřený zákazník GOODIE Nikola

Přidáno: 25. července 2023

Zakoupeno v GOODIE

objednávala som sestre ako náhradu za kávu, ešte sme to neskúšali takže neviem ohodnodiť

Květomluva BIO čekankové boubon vanilka kafé 115 g

• Koupím určitě znovu

Naprosto vynikající, doporučuji!

Ověřený zákazník GOODIE Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2023

(naposledy upraveno 17. července 2023)

Zakoupeno v GOODIE

Skvela prichut, chutna jako kava. Vydrzi celkem dlouho.

Konopný Táta Konopná mletá 250 g

DNM Ájurvédské kafe Valeriana 50 g

Ověřený zákazník Alpík Nicole

Přidáno: 9. července 2023

Zakoupeno v Alpík

• Velmi nechutná káva s jakýmsi logrem!

Omlouvám se, že musím hodnotit takto, ale čekankové kávy značky DNM jsou velmi, ale opravdu velmi nedobré! Ba doslova hnus!

Kávu pijeme celá rodina celý život a dovolím si tvrdit, že na kávu jsme fajnšmekři. Kromě zrnkové kávy (samozřejmě překapávané, tj. určitě nemám na mysli turka s logrem) máme bohaté zkušenosti právě i s kávou z čekanky, která je výborná, a samozřejmě zdravější, než káva klasická. Pokud pijete např. 5 káv denně, rozhodně mohu doporučit jich pár nahradit právě čekankovou kávou. Ovšem určitě ne od firmy DNM company. To je něco strašného! Dali jsme na recenze na heuréce, ale je zřejmé, že tito hodnotící uživatelé dobrou kávu z čekanky ještě neochutnali. Tato čekanková káva zn. DNM chutná tak, jako kdybyste si udělali turka, tj. s logrem, a to navíc z velmi nekvalitní kávy. Co je však hlavně na této DNM kávě doslova odporné, je právě onen logr, který navíc ke dnu vůbec neklesne, takže jste takto nuceni pít!
Netuším proč toto tento výrobce dělá, ale je to strašné, absolutně se to nedá pít! A to dokonce až tak nechutné, že jsme všechny tyto kávy (po ochutnání všech) museli vyhodit. Takže vyhozené peníze!

Podrobněji pro představu: Uděláte si nechutného turka a budete to muset pít i s tím logrem, protože si ke dnu vůbec nesedne! Jistě pěkná představa.

Zkusili jsme udělat našim přátelům, kteří k nám přijeli na návštěvu, a kteří taktéž pijí dobrou čekankovou kávu. Po prvním ochutnání této čekankové kávy od DNM, běželi s omluvou vyplivnout do dřezu. Píši sem záměrně, abyste nevyhodili za tuto kávu peníze stejně, jako my.

Konkurenční kávy z čekanky jsou proti této "značce" doslova luxus! Chuťová pohádka!

A pokud by chtěl onen hnusný logr výrobce svést na přidané namleté bylinky, tak tím to není. Za prvé by samozřejmě normálního výrobce nemohlo napadnou do kávy bylinky namlít, ale přidal by tzv. extrakt, a za druhé to tímto není (jednalo by se o výmluvu), protože onen hnusný logr je u této značky i v čisté čekankové kávě bez bylinek!

Pokud vám není jedno, co pijete a kávu si dáváte proto, že si chcete vychutnat její skvělou chuť, pak čekankovou kávu zn. DNM v žádném případě nedoporučuji.
Ten, kdo je z totality zvyklý dodnes na turka, a ještě si ho v průběhu pití míchá, tak tomu bude tato káva chutnat.

DNM Čekankové kafe 50 g

DNM Čekankové kafe 50 g

Ověřený zákazník Alpík Nicole

Přidáno: 9. července 2023

Zakoupeno v Alpík

• Velmi nechutná káva s jakýmsi logrem!

Kávoviny Kávička 130 g

Kávoviny Kávička 130 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. července 2023

Zakoupeno v Lékárna.cz

Dobrá volba , podobná CARU.

Ověřený zákazník Za polovinu Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2023